Bilety F1 na Twój ulubiony wyścig!

Zobacz na żywo najpopularniejszy sport motorowy na świecie: Formułę 1. Prędkość, ryk silników, umiejętności kierowców i pełne trybuny to coś, czego trzeba doświadczyć na żywo.

OLKA Express to Twój oficjalny partner, jeśli planujesz zakup wyjazdu i biletów na wyścigi Formuły 1. W sezonie oferujemy bilety i pakiety na większość wyścigów Formuły 1. Od Grand Prix w miejscach takich jak BarcelonaSilverstoneSpielbergMonza lub Monte Carlo po MontrealSao PauloMiami oraz Abu Dhabi. Chcesz siedzieć na linii startu i mety i mieć możliwość zobaczenia szybkich pit-stopów? A może jest jakiś konkretny zakręt, na którym kierowcy mają spore szanse na wyprzedzenie przeciwników? Czy wolisz siedzieć w pobliżu podium i miejsc serwujących jedzenie i napoje? Przy zakupie biletu na Formułę 1 w OLKA Express możesz własnoręcznie wybrać miejsce, w którym będziesz świadkiem następnego wyścigu Formuły 1, a także elementy, które mają zostać uwzględnione w cenie.

Trening, kwalifikacje, wyścigi – zarezerwuj bilety na Formułę 1 już dziś i przygotuj się na szybkie i niezapomniane wrażenia sportowe.