O NASZYCH WYJAZDACH I BILETACH NA WIMBLEDON

Szmaragdowa trawa, szampan, truskawki i bita śmietana, Henman Hill i tenis na światowym poziomie. Pojaw się na jednym z największych wydarzeń sportowych roku, przyciągającym dziesiątki tysięcy odwiedzających i miliony telewidzów każdego roku! Wimbledon jest jednym z najstarszych turniejów tenisowych. Razem z US Open, Roland Garros i Australian Open należy do turniejów wielkoszlemowych. OLKA Express oferuje bilety na wszystkie rundy turnieju – od pierwszej do 1/16 finału, ćwierćfinału, półfinału i oczywiście wielkiego finału. Jeśli marzy ci się zobaczenie najlepszych tenisistów i tenisistek w akcji, oferujemy bilety zarówno na No. 1 Court, jak i Center Court.

Turniej na trawie Wimbledon jest powszechnie uważany za najszlachetniejszy turniej na świecie. Każdego roku rozpoczyna się w ostatnim tygodniu czerwca w All England Lawn Tennis & Croquet Club w Londynie. Turniej jest również najstarszym turniejem wielkoszlemowym i po raz pierwszy rozegrano go w 1877 roku.

Chcesz być na miejscu i zobaczyć na własne oczy, jak najlepsi tenisiści i tenisistki na świecie walczą o najbardziej pożądany tytuł sezonu? Mamy dla Ciebie bilety na turniej Wimbledon w Londynie.