Ligue 1 - Bilety, Hotele i lot

Zobacz mecze piłki nożnej we Francji z OLKA Express – sprzedawcą oficjalnych biletów na mecze Ligue 1. OLKA Express to eksperci w branży wyjazdów na wydarzenia piłkarskie. Dostarczają bilety na mecze w ramach wszystkich głównych lig w Europie, takich jak Ligue 1. Czy chcesz połączyć romantyczny weekend w Paryżu ze zwiedzaniem PSG w Parc de Princes? A może masz zamiar nacieszyć się morzem i Riwierą Francuską i zobaczyć kluby takie jak AS Monaco oraz Marseille lub poczuć atmosferę meczów klasycznych zespołów, takich jak Lyon lub Lille? Jeśli tak, chętnie zajmiemy się biletami na mecz.

.Najlepsza francuska liga piłki nożnej, Ligue 1, stała się w ciągu ostatniej dekady coraz bardziej popularna, a także coraz więcej w niej piłkarskich gwiazd. Podczas wyjzdu piłkarskiego do Francji przeżyjesz to, co najlepsze, łącząc wysokiej klasy piłkę nożną i jej elektryzującą atmosferę z odwiedzinami w kraju słynącym z bogatej kultury i fantastycznej kuchni.

Nie czekaj – już dziś zarezerwuj swój bilet na następną podróż do Francji z OLKA Express – mamy bilety na mecze Ligue 1.